Operator węzła betoniarskiego

Oferta pracy dodana przez: Biuro Mrb, w kategorii: Produkcja

Oferta pracy dodana przez: Biuro Mrb, w dniu: 2021-05-27

Firma PHU MRB THERM Mateusz Budziński rozpoczęła swą działalność w 2009 roku.

Z początkiem istnienia zajmowaliśmy się grodzeniem infrastruktury drogowej .

W 2013 poszerzyliśmy swą działalność o sprzedaż hurtową i detaliczną.

Bazując na swoim doświadczeniu zajęliśmy się profesjonalnie ogrodzeniami posesji

prywatnych. W najbliższym czasie rozszerzymy swoją działalność o produkcję betonu.

W związku z powyższym poszukujemy:

Twój zakres obowiązków

-tworzenie i wdrażanie nowych produktów w zakresie indywidualnego budownictwa prefabrykowanego,

-opieka nad produktami od strony technicznej, sprzedażowej i marketingowej,

-aktywne pozyskiwanie nowych klientów, udział w spotkaniach oraz prezentacjach produktu,

-bieżąca współpraca z innymi działami firmy, m.in. działem projektowym, produkcyjnym, handlu i marketingu,

-wdrażanie, optymalizacja, analiza wprowadzonych rozwiązań i produktów,

-aktywne działanie ukierunkowane na tworzenie nowych produktów oraz rozwoju sprzedaży,

-budowanie relacji i współpraca z dotychczasowymi oraz nowymi producentami i dostawcami,

-wsparcie działu handlowego w zakresie współtworzenia strategii, działań sprzedażowych oraz marketingowych,

-stały monitoring sprzedaży oraz rynku.

Wymagania:

- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

- wykształcenie minimum średnie

- kreatywność

-prawo jazdy kat. B

-mile widziane prawo jazdy kat. C

Oferujemy:

-motywujący system wynagradzania

- szkolenia

-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Forma kontaktu mailowa bądź telefoniczna pod numerem 696-427-140, biuro@o2.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Głogów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 696-427-140

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiGłogów.pl